WARUNKI  DOSTAWY  I  PŁATNOŚCI:

Przedmiotem sprzedaży w sklepie odelia.pl są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów sklep ponosi pełną odpowiedzialność.

-

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką, aby Klient miał pewność, że otrzyma produkt pełnowartościowy. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy o kontakt natychmiast po odpakowaniu paczki mailowo na adres: kontakt@odelia.pl.

-

Wystawiamy faktury VAT

-

FORMY PŁATNOŚCI

Masz do wyboru trzy bezpieczne formy płatności: 

1.ZA POBRANIEM

 Płatność za pobraniem, czyli płatność należności gotówką w momencie doręczenia paczki przez kuriera. Jeśli wybierzesz tą możliwość, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty.

2.PRZELEW  ON-LINE 

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia przelewem przez Przelewy24.pl (serwis Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line      z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi).

3.PRZELEW BANKOWY

W trakcji realizacji zamówienia możesz wybrać płatność przelewem bankowym – Klient sam robi przelew na konto sklepu. Poniższe informacje (nazwa firmy,  numer rachunku, adres banku) oraz kwota ta towar brutto dodatkowo zostaną wysłane mailem do klienta. 

-

ODELIA WIERCIOCH RENATA, WIOSENNA 13A, MAKÓW-KOLONIA, 96-124 MAKÓW

PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Skierniewicach

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Nr rachunku: 35 1020 4580 0000 1702 0141 8813

Ul. Rawska 3/9, 96-100 Skierniewice

-

CZAS DOSTAWY

Dbamy o szybką i bezpieczną dostawę. Złożone zamówienia najczęściej wysyłamy już następnego dnia. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych. 

-

Ważna informacja: W przypadku zamówień opłaconych PRZELEWEM  BANKOWYM za moment przyjęcia zamówienia do realizacji uważane jest zaksięgowanie wpłaty na koncie bankowym (przelew uzależniony jest od księgowań konkretnego banku, przelew może to trwać od kilku minut do kilku dni)

-

Dostawa na wskazany adres:

Kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do sklepu internetowego.

-

KOSZTY  PRZESYŁKI

1.DARMOWA PRZESYŁKA 

Jeśli Klient zamówi towar na kwotę większą niż 200zł nie poniesie kosztów przesyłki! Płacisz wyłącznie za zamówione produkty. Promocja ważna na terenie Polski.

Formy dostawy towaru na terenie Polski:

     KURIER: 0 zł

     KURIER - za pobraniem: 0 zł. Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.

Wysyłka za pośrednictwem:

-

2.ZAKUPY PONIŻEJ 200zł:

Jeśli Klient zamówi towar na kwotę mniejszą niż 200zł wtedy poniesie koszty przesyłki.

Formy dostawy towaru na terenie Polski:

     KURIER: 12 zł

     KURIER - za pobraniem: 15zł. Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.

Wysyłka za pośrednictwem:

-

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE:

Sposób  i koszty dostawy uzgadniamy z Klientem przed realizacją Zamówienia. Prosimy się skontaktować z Nami mailowo (kontakt@odelia.pl) lub telefonicznie

Koszty dostawy poza teren RP pokrywa Klient. Koszty określane są w zależności od wielkości zamówienia i kraju docelowego. 

W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, należna cena zakupionych towarów ulegnie odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.

-

Ile trwa dostawa?

Wysyłki międzynarodowe - Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 15dni roboczych.